ارتباط با تماس تلفنی

ارتباط با پیام رسان بله

ارتباط با پیام رسان آیگپ

ارتباط با پیام رسان ایتا

ارتباط با پیام رسان سروش

ارتباط با اینستاگرام

ارتباط با پیام رسان واتساپ

ارتباط با پیام رسان واتساپ

فیسبوک فروشگاه ما

توییتر فروشگاه ما

0

124 بازدید

بررسی ست رویه و سارافون زنانه کیکی رایکی؛ طراحی شلوغ و متفاوت

نویسنده نامشخص

نوشته شده توسط

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ست رویه و سارافون زنانه کیکی رایکی مدل BB1114-002 را به شما معرفی کنیم. این سارافون و رویه را به صورت جداگانه هم می‌توانید استفاده کنید و در استایل‌های متفاوت به کار ببرید. دلیل اصلی بررسی این محصول، قیمت بالای آن است. در ادامه با ما همراه باشید تا با کیفیت و دوخت این لباس بیشتر آشنا شویم و ببینیم آیا ارزش خرید را دارد یا خیر.

رنگ این لباس سفید-شیری بوده و مدل طراحی آن هم جذاب و جالب است. قد سارافون بلند و حدودا ۱۲۰ سانتی‌متر است، اما رویه کوتاه و ۴۰ سانتی‌متر است. قسمت سارافون به شکل یقه‌ی برگردان طراحی شده و آستین آن حلقه‌ای است. این سارافون یک کمربند دارد که به وسیله‌ی آن بسته می‌شود و هیچ دکمه یا زیپی جلوی لباس دوخته نشده است.

در اطلاعات لباس گفته شده که پارچه‌ی آن ترکیبی از پلی‌استر و ویسکوز است، اما باید بدانید که پارچه‌ی این لباس کمی براق و لیز است و خیلی روی تن خوب قرار نمی‌گیرد. قسمت رویه طراحی متفاوت و البته شلوغی دارد. قسمت سرآستین آن کش‌دوزی شده و یک بند دارد که می‌توانید آن را به صورت پاپیون گره بزنید.

برای بررسی بهتر و آشنایی کامل‌تر با ست رویه و سارافون زنانه کیکی رایکی مدل BB1114-002، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیدگاه های نوشته

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...